DORILEI sa sústredí na tradičnú chutnú domácu kuchyňu vrátane zdravých jedál. Našou víziou je Vám pripraviť chutné a čerstvé domáce jedlá z kvalitných surovín. Je za nami viac ako 18 rokov skúsenosti v gastronómii. Postupne sme sa pretransformovali zo živnostenského podnikania na dnešnú spoločnosť s ručením obmedzeným. Náš manažment pracuje v odvetví gastronómie už veľa rokov a uplatňuje preto pri rozvoji firmy nielen dobré riadiace schopnosti ale aj získané skúsenosti a odborné poznatky. Našou prednosťou je všestrannosť, individuálny prístup k zákazníkovi, kvalita a komplexnosť služieb. Riadime sa filozofiou: Dlhodobé poskytovanie služieb za primerané ceny. Pri výkone našej práce dbáme aj na prírodu a preto sa snažíme aktívne využívať vratné obaly.

Počas letnej sezóny na kúpalisku prevádzkujeme veľký bufet, ktorý sa nachádza hneď v priestoroch nášho bistra. na výber ponúkame rôzne nealko, alko, sladkosti, slané pochutiny ale aj langoše, šaláty, hranolky, vyprážaný syr, menu, guláš, polievky a mnoho ďalšieho.

Pravidelne organizujeme pre našich návštevníkov rôzne akcie. Úspech má najmä Halloween, Deň St. Patricka, country večierky so živou kapelou, súťaž vo varení gulášu..

Radi u nás pripravíme pre Vás oslavu, svadbu, smútočné posedenie, večierok…Stačí nám zavolať! 🙂

Počas celého roka vrátane zimy máme kuchyňu otvorenú denne, najmä počas obedu, 10:00-14:00 alebo do vypredania. Po vypredaní Vám radi pripravíme naše jedlá z ponuky á la carte

Okrem kuchyne prevádzkujeme aj bar, ktorý je otvorený denne. V interiéri vieme obslúžiť približne 30 ľudí. Poskytujeme aj priestor na menšiu oslavu prípadne smútočné posedenie.


Akceptujeme platobné karty : VISA, VISA Eleckton, VISA payWeve, MasterCard, MasterCard Elektronic a Maestro