DORILEI sa sústredí na tradičnú chutnú domácu kuchyňu vrátane zdravých jedál. Našou víziou je Vám pripraviť chutné a čerstvé domáce jedlá z kvalitných surovín. Je za nami viac ako 18 rokov skúsenosti v gastronómii. Postupne sme sa pretransformovali zo živnostenského podnikania na dnešnú spoločnosť s ručením obmedzeným. Náš manažment pracuje v odvetví gastronómie už veľa rokov a uplatňuje preto pri rozvoji firmy nielen dobré riadiace schopnosti ale aj získané skúsenosti a odborné poznatky. Našou prednosťou je všestrannosť, individuálny prístup k zákazníkovi, kvalita a komplexnosť služieb. Riadime sa filozofiou: Dlhodobé poskytovanie služieb za primerané ceny. Pri výkone našej práce dbáme aj na prírodu a preto sa snažíme aktívne využívať vratné obaly.

Počas letnej sezóny na kúpalisku prevádzkujeme veľký bufet, ktorý sa nachádza hneď v priestoroch nášho bistra. na výber ponúkame rôzne nealko, alko, sladkosti, slané pochutiny ale aj langoše, šaláty, hranolky, vyprážaný syr, menu, guláš, polievky a mnoho ďalšieho.

Pravidelne organizujeme pre našich návštevníkov rôzne akcie. Úspech má najmä Halloween, Deň St. Patricka, country večierky so živou kapelou, súťaž vo varení gulášu..

Počas celého roka vrátane zimy máme kuchyňu otvorenú denne, najmä počas obedu, 10:00-14:00 alebo do vypredania. Po vypredaní Vám radi pripravíme naše jedlá z ponuky á la carte

Okrem kuchyne prevádzkujeme aj bar, ktorý je otvorený denne. V interiéri vieme obslúžiť približne 30 ľudí. Poskytujeme aj priestor na menšiu oslavu prípadne smútočné posedenie.


Akceptujeme platobné karty : VISA, VISA Eleckton, VISA payWeve, MasterCard, MasterCard Elektronic a Maestro